Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy na paměť a koncentraci

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

Zakoupeno v Testuj.to

• potahované, dobře se polykají
  • nevidím zápor

Tohle bych určitě doporučila dědovi, který by ocenil lepší paměť. Tabletky se velice příjemně polykají, jsou malé a hladké. Účinky myslím, že vidím hlavně v té soustředěnosti, kterou momentálně potřebuju na zkoušky. Také jsem zaznamenala menší pocit chladu prstů na noze po noci, což jsem ani neočekávala.

Ověřený zákazník Testuj.to Milada

Zakoupeno v Testuj.to

• zlepšení pocitu studených končetin
  • snadné dávkování

Doplněk stravy GingoPrim se mi velmi osvědčil jako rychlá pomoc při pocitu studených nohou a rukou, na které trpím. Celkově jsem pozorovala zlepšení soustředění a byla jsem méně unavená. Praktické mi přišlo dávkování v podobě poměrně malých tobolek a rovněž oceňuji i přírodní složení produktu.

Ověřený zákazník Testuj.to Jarmila

• Dobře stravitelny
  • Přírodní produkt
  • Nemam

Ženšen Korejský je to přírodní produkt obsahuje velkou dávku přírodního kořene. Užívá se jedna tobolka denně je dobré ji zapít dostatečným množstvím vodou mám dobrý vliv na celkový organismus podporuje imunitu, energii a fyzickou kondici Všem vřele doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Složení
  • Žádné zlepšení po fyzické tak psychické stránce

Bohužel se zatím nedostavilo žádné zlepšení. Nohy a ruce stále ledové. Hořčík pomohl trošku na únavu, ale nic extra. Paměť/snížení stresu/ soustředění je furt stejné, nepocítila jsem žádné změny. Celkově jsem na tom furt stejně jak fyzicky tak psychicky. Jediná výhoda je přírodní složení. Produkt bych pravděpodobně nedoporučila.

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

• Dodává energii
  • Zvyšuje libido
  • Co se týče paměti a soustředění, tam jsem nic nepocítila.

Ženšen korejský funguje skvěle na dodání energie. A také při stresu je to fajn pomocník. Při delším užívání se mi lépe spí a jsem ráno odpočatá. Co se týče libida, tak to se mírně zlepšilo. A asi i zlepšuje imunitu, protože co ho beru, tak i přes velké výkyvy počasí, jsem stále fit.

Ověřený zákazník Testuj.to Karin

• 1 kapsula denne
  • celkom veľké kapsuly

Chcela som vyskúšať ženšen kórejský na zvýšenie energie a koncentráciu. Po niekoľkých dňoch som sa cítila pokojnejšia a menej vystresovaná. Výhodou je, že stačí užívať jednu tabletu denne, ale mohla by byť o niečo menšia, aby sa ľahšie prehĺtala. V každom prípade som nemala problémy s užívaním a celkovo som bola spokojná.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Tobolky jsou jednoduše stravitelné
  • Bez nepříjemné chut
  • Žádné jsem nezaznamenal

Doplněk stravy Korejský ženšen je ve formě tobolek v blistru. Lze je snadno vyloupnout ven, tobolky jsou snadno stravitelné bez nepříjemné chuti nebo vůně. Při požívání jsem nezaznamenal žádné negativní nebo nepříjemné reakce ani stavy. Na druhou stranu jsem nezaznamenal ani okamžité pozitivní účinky. Ty lze očekávat až při delším užívání přípravku.

Ověřený zákazník Testuj.to Katka

Zakoupeno v Testuj.to

• Opravdu funguje na pamet a soustredeni
  • Zadne

Walmark GinkoPrim MAX opravdu funguje. Obzvlast na pamet a soustredeni. Tu jsem zaznamenala jiz po pouhem tydnu uzivani. Takze bych produkt vrele doporučila vsem sportovcum proti unave diky obsazenemu horciku, kolegum pro lepsi soustredeni a starsim clenum rodiny na pamet.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• snadno se polyká
  • po užítí mě nedráždí žaludek
  • během užívání jsem neměla studené nohy ani ruce
  • ve složení mě zaujal hořčík, protože někdy trpím křečemi, které se během užívání neobjevily
  • doplněk bych doporučila, jeho účinky se určitě projeví při dlouhodobém a pravidelném užívání
  • tabletka je trošku větší
  • tmavě zelená barva tebletky mě zrovna moc neláká

Je obtížné si sama vyhodnotit, jak se mi zlepšila paměť, protože je to hodně subjektivní. Co se týče soustředění, sleduji, že je to o něco lepší, ale opět je to subjektivní. GinkoPrim užívám pravidelně 30 dní, takže jsem v polovině balení. Ve složení mě zaujal hořčík, protože občas trpím na křeče nohou, které se během užívání neobjevily. Také jsem nezaznamenala studené hohy a ruce, ale i to je hodně ovlivněno počasím. Doplněk užívám pravidelně každé ráno po jídle. Tableta se dobře polyká, i když je větší. Důkladně ji zapíjím vodou.
Doplněk bych doporučila, je ale určitě důležité jej užívat pravidelně.

Ověřený zákazník Testuj.to Ester

• Snadné užívání
  • Praktické balení
  • První účinky už za 2 týdny

GinkoPrim Max je velký pomocník, rozhodně ho ocení studenti při zkouškovém období, škoda že já to tenkrát nevyužila. První účinky se projeví už po dvou týdnech, což je super. Já budu GinkoPrim Max užívat i nadále, protože mi pomohl zlepšit prokrvení končetin, už mi nemrznou nohy :)

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Více energie
  • Lepší soustředění
  • Duševní pohoda
  • Uvítala bych menší kapsle

Zhruba v polovině užívání, jsem začala vnímat, že mám přes den více energie a celkově jsem výkonnější.
V zaměstnání pracuji hlavou a skutečně jsem pracovní dobu zvládla lépe, než před užíváním. Příbytek energie se celkově podepsal i na mě duševní pohodě.
Jediné, co bych uvítala, by byly menší kapsle. Trochu hůře se polykaly a bylo třeba větší množství vody k zapití.
Rozhodně ale budu v užívání ženšenu pokračovat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Účinky
  • Velikost tablet

Ginkoprim max má přírodní složení obohacené o hořčík. Po skutečném pravidelné užívání se zlepšilo prokrvení horních i dolních dříve studených končetin. Pozitivní je vliv i na udržení paměti. Velké balení v recyklovatelnem obalu bez zbytečných plastů.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

Zakoupeno v Testuj.to

• dobrý tvar tablet na polykání
  • žádná pachuť v ústech a krku po užití
  • postupný nístup účinku
  • produkt je balen v palstovém obalu, který může vypouštět mikroplasty do doplňku

Produkt došel rychle v neporušeném balení. Tablety se snadno polykají, netvoří pachuť v hrdle nebo ústech po požití, zlepšení paměti je postupné, pozorovatelné po desáté tabletě a lepší prokrvení končetin nastupuje téměř ihned. Obsah tablety je snadno vstřebatelný.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Větší chuť na sex
  • Malá energie

Jsem ve značném vypětí, hlavně stresovem a bohužel se mi nezdá že by tablety nějak pomáhali s tímto problémem. Měla jsem větší chuť na sex. Měla jsem pocit že mi spíš prohloubily pocit únavy. Chytla jsem chřipku takže nevím zda to pomohlo k imunitě.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

Zakoupeno v Testuj.to

• Hrozne moc energie, změna pocitena už od prvního dne

Naprostá pecka, doporučuji všem, kdo se cítí unavení a bez energie, je to životabudič a účinkuje okamžitě. Budu ho užívat již pravidelně, účinek je neskutečný. Lepší nálada, paměť, doporučuji ho všem známým kolem sebe. Od doby, co ho beru, jsem stále zdravá.

Ověřený zákazník Testuj.to Ondrej

Zakoupeno v Testuj.to

• pozitivní vliv na paměť
  • přírodní složení
  • zlepšení prokrvení i končetin
  • nenapadá mne nic

Hodnotím po více než měsíčním užívání doplňku stravy Walmark GinkoPrim MAX. Celkově jsem zaznamenal zvýšení energie a v průběhu dne a zlepšení kognitivních funkcí. Jako hlavní přínos je pro mne ale zcela jednoznačně osobně zlepšení paměti a koncentrace skrze lepší prokrvení mozku/končetin. Když už jsem to načal, tak jedním z příjemných "vedlejších" efektů užívání tohoto produktu bylo zlepšení ocitu studených končetin.

Doporučil bych zejména studentům, lidem, kteří pracují "hlavou" a potřebují se lépe soustředit a pak také důchodcům, aby si uchovali své kognitivní funkce.

Co také stojí za zmíňku je že výrobekt obsahuje převážně přírodní látky, což je určitě +.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Zakoupeno v Testuj.to

• tablety se dobře polykaji
  • necítím efekt

Ženšen korejský jsem užívala jako doplněk stravy poprvé. Měla jsem teď náročné období - stres v práci a potřebovala jsem nějakého pomocníka s přírodním složením. Užívala jsem ho pravidelně ale efekt se nedostavil. Asi je potřeba užívat delší dobu než jeden měsíc.

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

• Prokrvení
  • kvalitní produkt
  • zdraví mozku

Walmark GinkoPrim mě zaujal, protože obsahuje velmi kvalitní účinné látky. Řešila jsem problém s prokrvením končetin. Často jsem měla studené nohy a ruce, což bylo dost nepřjemné. Po delší době užívání produktu Walmark GinkoPrim MAX mohu říct, že mám nohy a ruce daleko více prokrvené a teplejší. Zmizel také neklid v nohách. Myslím, že Walmark GinkoPrim je super na celkové prokrvení organismu a také se mi líbí, že podporuje zdraví mozku. Super produkt!!

Ověřený zákazník Testuj.to Yuliia

Přidáno: 21. dubna 2024

• Používá se jenom 1 denně, je velký plus, protože ne musíte pořád na to myslet
  • Jsou dobré na chuť
  • Jsem měla stejní vitamín v kapkách, mně se zdá že byl víc aktivní než tutén v tabletech

Já měla často problém s pamětí a studené nohy, potom jsem se rozhodla vyzkoušet tuto vitamíny, hned jsem ne citila žádné změny, ale za 2 týdny už se začala opravdu zlepšovat paměť, za měsíc to bylo ještě lepší, přemýšlím o tom, aby takové vitamíny kupovat častěji, já ne věřila že vitamíny až tak můžou pomoct. Můžu jenom doporučit

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

Přidáno: 21. dubna 2024

• Opravdu funguje
  • Snadno se polykají
  • Veliké množství tablet v balení (60 ks)
  • Obsahuje hořčík, tudíž nemusím používat další doplněk stravy Mg
  • Cítím se méně unavený
  • Pocit studených nohou zmizel již po týdnu užívání
  • Žádný nemá

GinkoPrim max mohu jen doporučit.
Můj problém - pocit studených nohou a únava zmizel.

Živím se jako řidič a cítím se po ránu více ve střehu, tudíž usuzuji, že by výrobek měl velmi dobré využití pro studenty co se učí na zkoušku. :)

Účinek byl znát již do týdne užívání!

Musím pochválit velikost tablety a také její hladký povrch, díky kterému se dobře polykají.

Velikou výhodou je množství tablet v balení ( 60 ks ) .
Rozhodně si tento doplněk stravy znovu zakoupím!

Zobrazuji 141 - 160 ze 500 recenzí 1...6 7 [ 8 ] 9 10...25