Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy na paměť a koncentraci

Zakoupeno v Testuj.to

• Tableta je bez chuti a zápachu
  • Dobře se polyká

Díky ženšenu a vitamínů E, se opět cítím fyzicky i duševně lépe. Stres, únavu, vyčerpaní, zná v dnešní době asi každý. Myslím, že jsem si vybrala dobře a díky vitamínu E, se mi zlepšila i kvalita vlasů a nehtů. Doporučuji všem, kdo je ve stresu, unavený a vyčerpaný. Já jsem s produktem velice spokojená

Ověřený zákazník Testuj.to Sára

• Větší bdělost při studiu
  • Příjemný design krabičky
  • Při vynechání opět studené ruce
  • Krabička by mohla být menší

GinkoPrim Max je přípravek na zlepšení aktivity mozku a prokrvení periferií, s čímž mi pomohl. Již po týdnu užívání začalo být znát, že jsem svěžejší, nemám takovou ,,mozkovou mlhu" při učení a přestala jsem mít tak ledové ruce i nohy. Cena za přípravek je také celkem příjemná, řekla bych, že i pro studenty.

Ověřený zákazník Testuj.to Soňa

• Balení vydrží na měsíc
  • Žádný

Mám problém se štítnou žlázou a jsem opravdu unavená každý den, po tom co jsem začala užívat ženšen od Walmarku, tak je mi už po pár dnech lépe, milé mě to překvapilo, teď mohu fungovat celý den, což nebývalo. K tomu stačí jedna tobolka denně. Doplněk stravy opravdu doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Tabletky se dobře polylaji
  • Nástup účinků velmi brzy
  • Balení a cena super
  • Nemám co vytknout

GonkoPrim od Walmarku je výborným pomocníkem pro zlepšení paměti, kondice, celkové psychické pohody a prokrvení končetin. Tabletky se velmi dobře polylaji, nezatěžují ani citlivý žaludek.
Žádné vedlejší účinky. Účinky se dostaví cca do čtyř dnů. Doporučuji užívat ráno, zlepší se nálada a vitalita.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Rychlý nástup účinku
  • Velikost tabletek
  • Lepší koncentrace
  • Vymizení pocitu studených rukou
  • Lepší paměť

V práci mne trápí má velmi nízká koncentrace při plnění důležitých úkolů a také trpím na pocit studených rukou. Z doplňků stravy od značky WALLMARK jsem jednodušše nadšená. Velmi mile mne překvapil rychlý nástup účinku. Už po prvním použití jsem byla v práci viditelně koncentrovanější a pocit studených rukou se snížil. Po pravidelném používání mi pocit studených rukou úplně vymizel, pamatuji si věci , které by mi dříve dělaly velký problém si je zapamatovat, v práci jsem o 100% více koncentrovanější a díky tomu plním svou práci na více než 100%.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Složení
  • Barva pilulky

Doplněk stravy Walmark GinkoPrim MAX musím jen a jen doporučit. U nás ho už používá celá rodina. Musím říct, že po pár dnech jsem cítila změnu. Paměť se mi neskutečně zlepšila. Zároveň musím zmiňit složení. To, že Walmark GinkoPrim MAX obsahuje hořčík je pro mě velké plus a to nemluvím o přírodním složení.

Ověřený zákazník Testuj.to Iva

• rostlinný původ
  • Vitamín E
  • dobrá cena
  • žádný

Měla jsem teď období stresu, únavy a vyčerpání. Ženšen mi hodně pomohl už po měsíci užívání. Už jsem si koupila další balení.
Pociťuji zlepšení v oblasti fyzické i psychické pohody. Mám více energie a necítím se tolik unavená. Dokážu se lépe zkoncentrovat. Určitě mohu všem doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Více energie
  • Méně únavy
  • Lepší vitalita
  • Lepší imunita
  • Na libido mi nepůsobí

S tímto produktem jsem spokojená, pomohl mi zbavit se jarní únavy. Mám více energie, vitality a chuti do různých aktivit. Zlepšila se mi také imunita, po měsíci užívání se cítím méně ve stresu a celkově dobře. Na libido ale nepozoruju žádný účinek. Tobolky mohou být pro někoho dost velké, ale mají hladkou strukturu, tak se dobře polykají.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• dobře se polyká
  • užívá se jednou denně - nezapomenu
  • obsahuje navíc vitamín E
  • pozitivní účinek na imunitu a moje zdraví - nebyla jsem nemocná
  • pocit větší vitality, více energie

Doplněk stravy ženšen korejský jsem užívala po dobu 30 dnů (jedno balení). Po této době mohu potvrdit, že jsem po celou dobu užívání nebyla nemocná, takže měl rozhodně vliv na moje zdraví i imunitu. Cítím také více energie, větší vitalitu. Doplněk se užívá jednou denně po jídle, takže mám případně celý den, abych si vzpomněla, že ho mám užít a nestává se mi, že bych zapomněla. Dobře se polyká po pořádném zapití. Krom výtažku kořene ženšenu korejského obsahuje i vitamín E (83% doporučené denní dávky).

Ověřený zákazník Testuj.to Stanislava

• Rychly ucinek
  • Dlouhodoby ucinek
  • Vetsi tobolka

Velice rychla ucinnost. Po deseti dnech uzivani se mi zlepsila koncentrace a kolem obeda jsem jiz necitila tolik unavy jako obvykle. Kazdym dnem se to postupne zvysovalo az po mesicnim baleni muzu svedomite napsat,ze ten ucinek je opravdu efektivni.

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

Zakoupeno v Testuj.to

• evidentně zabírá na duševní pohodu
  • pohodlné braní jedné tablety
  • nezpůsobuje trávicí ani jiné potíže
  • cítím se jednoduše dobře
  • není na co si stěžovat

Jestli má na mě ženšen korejský příznivý účiněk? Jednoznačně ! Dlouho jsem nic nepociťovala, je nutné samozřejmě brát delší dobu, ale najednou si uvědomuji, že se cítím zkrátka "dobře", nestresuji se tak jako dříve, nepřipouštím si nehezké věci k tělu, zní to jako klišé, ale je mi prostě nejak "dobře". Nechytám zatím žádné nemoci, hlava je klidná, tělo funguje, nemám žádné trávicí problémy, i kdyby placebo, tak ženšen funguje zatím nad očekávání a to jsem ještě nedobrala celé balení. Rozhodně budu pokračovat v užívání.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Nízké dávkování
  • Velikost balení
  • Účinnost
  • Nezaznamenala jsem

S doplňkem stravy jsem velmi spokojená. Chtěla jsem jej vyzkoušet kvůli vlivu na mé věčně ledové ruce a musím říct, že opravdu výrazně pomohl. Zároveň je perfektní dávkování, kdy se bere jen 1 tabletka denně. Zcela skvělá je cena v poměru s velikostí balení. Velmi ráda všem produkt doporučuji, opravdu předčil mé očekávání.

Ověřený zákazník Testuj.to LUCIE

• Jednoduše se polykají
  • Vidím efekt na prokrvení
  • Neobsahuje lepek ani laktózu
  • Mohlo by být lepší balení

Standardní vitamíny - nevidím rozdíl oproti jiným. Mohly mít lepší balení - lahvičku nebo více pilulek v platicku.
Pozorovala jsem efekt pouze na prokrvení ale na paměť ne.
Výhodou je, že neobsahují lepek ani laktózu, takže je můžu bez problémů konzumovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Dobře se polyká
  • žádný jsem nespozorovala

Doplňky od walmarku používám relativně často. ideální poměr ceny a výkonu a hlavně jsou všude k dostání. Tablety jsou potahované což je pro mě důležité protože se dobře polykají. Pozoruji prokrvenější nohy, ale na objektivní recenzi dopotřebuji celé balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Zakoupeno v Testuj.to

• Velikost tablet akorát, není problém s polykáním
  • Lepší spánek
  • Prokrvení končetin je lepší
  • Nezaznamenala jsem. Akorát, že člověk musí poctivě používat :⁠-⁠)

Vitamíny ginkoprim zlepšují kvalitu spánku a také díky nim méně zapomínám. Z dlouhodobého hlediska se zdá, že vážně přispěly také ke zlepšení psychické nálady (asi tou souvislostí s lepším spánkem). Budu kupovat i další balení, protože nepozoruji žádná negativa, jenom benefity.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

• Tabletky

Už produktu se mi líbila forma tabletek, které jsem mohla užívat v práci. V práci jsem se cítila že jsem více soustředěná neutíkala mi pozornost také jsem se cítila méně unavená. Dalším pozitivem je že jsem se cítila méně ve stresu. Dlouhodobější účinky nejsem schopná teď posoudit.

Zakoupeno v Testuj.to

• Tablety nejsou obrovské, dobře se zapíjí
  • Barva tablet je zelená jako Ginko což je velice příjemné
  • Neutrální chuť tablety při zapíjení
  • Lepší než hromada platíček by byla dóza

Vitamíny Walmark GinkoPrim MAX užívám zatím krátkodobě, ale pociťuji pozitivní vliv na prokrvení rukou a jejich vyšší teplotu. Co se práce týče jsem méně unavená a o něco lépe si pamatuji úkoly a zorganizuji den aby vše šlo hladce. Bude to určitě chtít brát déle a hlavně pravidelně, aby se v těle ty Vitamíny pořádně zabydlely. Co mě potěšilo je to, že GinkoPrim obsahuje i hořčík, což je pro mě velice důležité doplňovat více vitamínů jednou tabletou. Určitě doporučím známým a rodině.

• přírodní složení
  • cítím se lépe
  • prokrvení končetin se zlepšilo

Přípravek GinkoPrim užívám již 4 týdny a dále pokračuji. Jako u všech doplňků stravy nelze výsledky očekávat ihned, je nutné přípravek užívat pravidelně a delší dobu.
Díky obsahu hořčíku a DMAE nejsem tak unavená. Co se týká paměti a soustředění, prozatím nepociťuji žádnou změnu, možná kolegové v práci...Co mě po necelých dvou týdnech velmi mile překvapilo je, že pocit studených končetin se opravdu zlepšil. V noci již nemám silné mravenčení v rukou.
Rozhodně budu GinkoPrim užívat dál i vzhledem k udržení duševní pohody a klidnějšímu spaní. Produkt doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Leona

• Mene stresu
  • Klidna mysl
  • Lepsi spanek a vice energie
  • Male baleni, mohlo by byt vice tablet

Prijemna zmena oproti jinym tabletkam slibujici podobne ucinky.
U techto vitaminu jsem zaznamena zlepseni jiz po par dnech.
Vysledkem byla klidnejsi mysl/hlava, mene stresu a nebo lepe zvladnute stresove situace, lepsi spanek a pak i vice energie. Uvitala bych i vetsi baleni.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

Přidáno: 18. dubna 2024

Zakoupeno v Testuj.to

• Praktické balení odpovídající počtu tablet
  • Drobné účinky ženšenu
  • Barva obsahu tablet nevypadá lakavě
  • Absence přívalového letáku

Srozumitelně podané efekty ženšenu přímo na krabici. Tablety klasické, ale obsah by mohl vypadat lákavěji. Po dobu testování se mi vyhnuly nemoci, ale necítil jsem se bez dostatečných hodin spánku méně unavený. Naopak sexuální zdraví bylo znatelně lepší.

Zobrazuji 161 - 180 ze 500 recenzí 1...7 8 [ 9 ] 10 11...25